Konsultacje grupowe On-line (Opinie)

Tutaj podziel się swoją opinią o konsultacjach grupowych oraz systemie 'Świadoma droga Odburzenia©’. Możesz również napisać co Ci się w nich podobało a co nie. Dodatkowo wszelkie sugestie są zawsze mile widziane.

 • Jestem po 1 turze terapii grupowej z Hewadem. Czuje się zdecydowanie lepiej, moja świadomość na temat zaburzenia jest teraz ogromna. Dobrze radze sobie w sytuacjach stresowych, potrafię ustabilizowac emocje, spojrzeć na daną sytuację z dystansem. Zrozumiałam czym jest akceptacja i mentalne poddanie się, co otworzyło drzwi na ścieżkę ku emocjonalnej wolności. Terapia grupowa dala mi także poczucie, że nie jestem sama, nie jestem INNA, że są ludzie z podobnymi problemami. Ten czas byl zarezerwowany tylko dla mnie. Uwielbiałam wtorkowe spotkania. Czułam ze robie coś dla siebie. Zapisałam się na kolejną turę, nie dlatego, że muszę, a dlatego ze chce.

 • Bardzo polecam zajęcia z Hewadem. To wyjątkowo empatyczna osoba, emanująca spokojem z ogromną wiedzą na temat zaburzeń lękowych. Dzięki niemu nauczyłam się radzić sobie z zaburzeniem na co dzień. Nigdy nie pomijał nikogo w grupie, każdy miał równe prawo do wypowiadania się, odpowiada na wszystkie pytania. Jeśli chcecie uleczyć swoją znerwicowaną duszę to odpowiedni adres 🙂

 • Bardzo polecam sesje grupowe z Hewadem. Ilość wiedzy jaką Hewad przekazuje na grupówkach jest ogromna. Wszystko tłumaczy w taki sposób, aby każdy uczestnik zrozumiał. Odpowiada na każde pytanie, wątpliwość. Dla mnie to był najlepiej wykorzystany czas i pieniądze, mając porównanie z 2 innymi terapiami wiem, że czerpiąc wiedzę od Hewada jesteśmy w najlepszych możliwych rękach 🙂

 • Nie napiszę nic nowego odnośnie konsultacji z Hewadem … 🙂
  Jestem mu bardzo wdzięczna za jego pomoc, wszelkie rady, sposób w jaki prowadzi terapię i podchodzi do ludzi. Sam przeszedł tą drogę i dzieli się z nami swoją ogromną wiedzą na temat zaburzenia. Konsultacja grupowa dała mi wiele możliwości….pozwoliła zobaczyć siebie w drugim człowieku, odkryć rzeczy o których nie wiedziałam, spojrzeć na siebie i na świat który mnie otacza w inny sposób. Dzięki temu wszystkiemu mogłam zacząć coś zmieniać…..zmieniać siebie.

 • Nie napisze nic odkrywczego,ale zajęcia u Hewada,filmy,grupa na fb,dały mi nadzieję,świetne wskazówki,pomogło mi się to podnieść z ogromnego dola,jestem wdzięczna,szcesliwa że mogłam podjąć pracę nad soba,pod okiem Hewada,serdecznie polecam wszystkim duszyczkom.

 • To był zaszczyt poznać Hewada?jest przyjacielski i cierpliwy.Zależy mu żebyśmy zrozumieli jego wskazówki.Dzieki niemu wiem jak radzić sobie z każdą emocją ,co znaczy cierpliwość i dążenie do wolności emocjonalnej po przez wiedzę i praktyczne jej wykorzystanie.W grupie wzajemnie możemy na siebie liczyć i sobie pomagać co jest bardzo ważne.

 • Sotkania z Hewadem zaczelam w połowie trwania całej tury, po prostu napisalam wiadomość, czy są miejsca i udalo mi sie cudem dostac do grupy i jestem mega wdzieczna.
  Same spotkania byly super, Hewad ma ogrom wiedzy z którą sie z nami dzieli, zawsze na sesji pyta jak sie czujemy, nikogo nie pomija, dzieki temu mozna omawiać wszystko, nawet caly nasz tydzien jak cos poszlo „nie tak”.
  Hewad jesli chodzi o prowadzenie jest 10/10, zawsze wyslucha, nigdy nie przerywa, slucha uwaznie, ze skupieniem. Nigdy nie jest rozproszony. Zawsze skupia sie na grupie w 100%. Jest mega empatyczny, emanuje spokojem, nie ocenia, nie jest bierny-za co dziekuje, nie to jak przy psychoterapiach^^(przynajmniej moich).
  Jesli chodzi o cala nasza grupe byla bardzo dobrze przemyslana, bardzo dobrze polaczeni ludzie pod wzgledem swojej „inności”.
  Efekt lustra tutaj odzwierciedla sie w 100%.
  Z samych sesji wynioslam bardzo dużo, mimo ze moje skupienie uwagi czasem sie psuje 😀
  Dziękuję z całego serca za wszystko, za przekazana nam wiedzę, za sposobność radzenia sobie z naszymi stanami.
  Jeśli ktos sie zastanawia nad konsultacjami to zachecam, jestem naprawdę zadowolona, gdyby byla możliwość to stawiam 100/100 dla Hewada i jeszcze raz dziękuję:)

 • Witam.
  Hewad jest człowiekiem z mega wiedzą, empatycznym i wyrozumiałym. Daje dużo z sobie by wyjaśnić co to jest zaburzenie i jak z nim pracować. Każde spotkanie stopniowo wprowadzało w świat „odburzania” i zrozumienia, że lęk to nic strasznego. Hewad przekazał nam wiele pomocnych zagadnień i ćwiczeń. Po każdym spotkaniu rozumiałam coraz więcej i było mi łatwiej żyć dniem codziennym. Sesje dają nadzieję i wiedzę, że da się wyjść z zaburzenia, a klucz do tego mamy w swoich rękach i swojej pracy. Jeżeli ktoś ma dylemat czy zapisać się na sesje, to szczerze polecam.

 • Jestem bardzo zadowolona z zajęć, które odbyłam w swojej grupie. Spotkania prowadzone przez Hewada dają szansę na poznanie i otworzenie się przed małą grupką ludzi, którzy wspierają i nie oceniają od początku do końca. Spotkania z psychologiem nie dały mi tyle spokoju, co osoby które same miały podobny problem. Tylko osoba z zaburzeniem zrozumie drugą osobę. Hewad wspierał i odpowiadał na każdy problem. Wiedzą jest poparta doświadczeniem. Spotkania stały się cotygodniowym rytmem. Po wszystkim mogę napisać, że czuję się naprawę dobrze ! Dziękuję za wszystko

 • Jestem po rocznej terapii grupowej z Hewadem. Polecam z całego serca. Ogromna dawka wiedzy, wsparcia. Duża ilość zadań i zauważalna poprawa stanu psychicznego.
  Polecam.

 • Miałam rok terapii z Hewadem i jestem bardzo zadowolona. Hewad zawsze miał czas wytłumaczyć wszystkie wątpliwości. Bardzo dużo wiedzy zostało przekazane o samym lęku i jak z nim pracować. Polecam każdemu terapię grupowa

 • Po prostu top, empatia i zrozumienie w przekazywaniu wiedzy. Hewad potrafi błyskotliwie zauważyć w czym tkwi problem danej osoby pogubionej w zaburzeniu i pomóc w jego rozwiązaniu.

 • {"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
  >