Oferowane usługi

Hewad Sani


Cześć Przyjacielu! 


Poniżej znajdziesz wszystkie usługi które aktualnie oferuję.  

Uwaga, WAŻNE!

Wszystkie z oferowanych usług podlegają pod Regulamin Etyczny, którego przeczytanie oraz zaakceptowanie jest obowiązkowe przed podjęciem współpracy. 

Przeczytasz go przechodząc

 <TUTAJ>


 • Konsultacje indywidualne

 • Konsultacje Grupowe

Świadoma droga odburzenia© - Konsultacje indywidualne

 • informacje techniczne
 • ZAREZERWUJ TERMIN
 • opłać termin
 • Kontakt
 • Opinie klientów
 • Koszt: 145zł 
 • Czas trwania: 50 minut
 • Platforma przeprowadzenia konsultacji: Messenger/Skype

System Konsultacyjny On-Line: ''Świadoma droga Odburzenia©'

OGÓLNA CHARAKTERYSTYKA

System: ''Świadoma droga Odburzenia©' powstał w wyniku wieloletniej pracy poprzez poznawanie zaburzeń lękowych z charytatywnej działalności którą prowadziłem od 2013 roku. Zacząłem to robić, ponieważ sam cierpiałem na zaburzenia lękowe, derealizacje/depersonalizacje, depresję, jak i natrętne myśli przeróżnej tematyki, lęk uogólniony i zaburzenia lękowe ogółem. Kulminacja tego nastąpiła w 2013 roku gdy właśnie przez rok czasu męczyłem się z tymi wszystkimi powyższymi stanami. Od 12 roku życia miałem bałagan w głowie przez różne sytuacje prywatne właśnie przez lęki, kompleksy, niską pewność siebie, samoocenę, niskie poczucie własnej wartości jak i wiele innych psychologicznych problemów.

Obecnie, od 2014 roku jestem kompletnie wolny od wszelkich tych stanów i od tego też czasu aktywnie pomagam ludziom z zaburzeniami lękowymi.

System ten powstał na podstawie 6 lat doświadczenia poprzez aktywne zaangażowanie i udzielanie się na forum zaburzeni.pl, jak i pomoc poprzez różne grupy odnośnie zaburzeń lękowych w mediach społecznościowych, oraz przede wszystkim na podstawie mojej własnej historii trwałego i permanentnego wyjścia z tego stanu po dziś dzień.


CZYM ON JEST?

Celem tego systemu, jest wprowadzenie aktywnej pomocy osobom zaburzonym by mogli oni wyjść z tych stanów trwale i permanentnie. Zmotywowały mnie do stworzenia tego systemu osoby z naszej społeczności, które prosiły o pomoc w praktycznym zastosowaniu tego co znają już z filmów lub artykułów.

Poprzez konsultacje, przeprowadzam swoich klientów przez ćwiczenia które opracowałem pod różne stany psychiczne jak i pracę z osobowością. Przerabiamy te ćwiczenia bardzo praktycznie, ponieważ cały ten system opiera się głównie o praktyczne działanie. Co sesję mamy kolejny temat ponieważ wszystko jest ze sobą powiązane i przeprowadzam je w konkretnej kolejności którą ustaliłem od samego początku, lub ich kolejność modyfikuję w zależności od potrzeb osoby bądź danej grupy.

Oto czego możesz się po nich spodziewać:

 • Każde ćwiczenie otrzymujesz w formie obrazka który możesz sobie wydrukować
 •  Każde ćwiczenie zawiera 'Opis' jak i 'Przykład', niektóre mają również 'Szablon' byś mógł wszystko zrozumieć i by pomóc Ci w ich wdrażaniu
 • Wszystkie ćwiczenia zawierają 2 sekcje: 'Cel' oraz 'Przebieg' byś mógł dokładnie zdawać sobie sprawę jaki jest cel i co masz konkretnie zrobić
 • Ćwiczenia są różne, w niektórych musisz coś napisać, wypełnić, w innych gdzieś wyjść, coś zrobić, a w jeszcze innych przepracować sobie swój problem coś nagrywając i odsłuchując, lub skupiając się na zidentyfikowaniu czegoś w Tobie, byś mógł lepiej siebie poznać.

OD CZEGO ZACZYNAMY ?

System ten podzieliłem na kilka modułów, zaczynamy zawsze od podstawowego którym jest:

 

'ANATOMIA UMYSŁU - Poznanie mechanizmów oraz funkcji własnej psychiki pod zaburzenia lękowe '

 

Jest to fundament tego systemu w którym przeprowadzę Cię przez wszelkie podstawy które już możesz znać z kanału na YouTube, czy moich artykułów z forum/grupy na FB lub tej strony. Celem tego modułu jest wyjaśnienie Ci w sposób praktyczny na podstawie ćwiczeń na czym opiera się zaburzenie lękowe, poprzez zrozumienie funkcji i mechanizmów myśli, emocji, i różnych zależności które są istotne, szczególnie gdy jest się na samym starcie, gdy wszystko jest nie znane i nowe.  Słowem, w tym module przeprowadzam Cię przez fundamenty naszej psychiki co było i jest dla mnie ogromnie cenną wiedzą.

Czego się dowiesz?

 • Czym jest łańcuch zależności
 • Jakie są podstawy do każdego konceptu który znasz z forum/nagrań/artykułów/grupy na Facebook'u czy tej strony
 • Przeprowadzę Cię przez podstawy od A do Z
 • Czym są myśli
 • Czym są emocje 
 • Jakie mają funkcje
 • Jak to wszystko ze sobą współpracuje
 • Na co masz wpływ i co możesz zmienić
 • Co należy zaakceptować i na jakiej podstawie
 • Na co nie mamy wpływu i jak nauczyć się to puszczać
 • Jak praktycznie stosować to wszystko w swoim życiu by mieć upragnione efekty.

Pozostałe moduły są zależne od tego z czym do mnie przychodzisz/jaka jest potrzeba danej grupy, stworzyłem ten system w taki sposób by oferował szeroki zakres możliwości naszej współpracy.

JAKI ZAKRES TEMATÓW OBEJMUJE?

System cały czas rozwijam i rozbudowuje w zależności od Waszych potrzeb oraz tematu danej usługi (grupy), oto jaki zakres tematów pracy jest obecnie oferowany:

 1. Postawa przyjacielska
 2. Derealizacja/Depersonalizacja
 3. Perfekcjonizm
 4. Praca i podrasowywanie cech osobowości
 5. Fobia społeczna/lęk społeczny
 6. Natręctwa myślowe (ZOK/OCD)
 7. Lęk wolno-płynący/uogólniony
 8. Psychosomatyzacja
 9. Niskie poczucie własnej wartości/nieśmiałość
 10. Wszelkie aspekty lękowe/obejmujące zaburzenia lękowe
 11. Depresja i stany depresyjne

JAKI JEST PRZEBIEG KONSULTACJI INDYWIDUALNEJ?

Przede wszystkim, cały ten system opiera na aktywnej pracy. Nie uświadczysz u mnie siedzenia i przytakiwania 'yhym', 'aha', 'dobrze, dziękuję, do widzenia' ponieważ nie uznaję takiego czegoś za aktywną pracę. Dlatego dzielę konsultacje na 3 części i przeprowadzam w następujący sposób:

 

Część 1: Tradycyjna Konsultacja 

 

 • Tworzę Twój profil psychologiczny słuchając co masz do powiedzenia, z czym się do mnie zwracasz itp.
 • Odpowiadam na Twoje pytania, wątpliwości czy obawy
 • Wyjaśniam Ci kwestie z którymi masz problem na podstawie tego co mi opowiadasz
 • Nie przejdziemy do kolejnej części konsultacji, dopóki nie powiesz mi że wszystko rozumiesz i jesteś usatysfakcjonowany/a z uzyskanych odpowiedzi.

 

Część 2: Temat z Systemu

 

 • Pod pierwszą konsultację, będzie to zawsze ten sam pierwszy temat z modułu 1 systemu
 • Przedstawię Ci go podając przykłady z Twojego życia, opierając się na tym co powiedziałeś/łaś mi w poprzedniej części
 • Przepracujemy sobie również ten na podstawie praktycznego ćwiczenia które będzie Twoją pracą domową do następnej sesji i tym wejdziemy sobie w część 3 konsultacji.
 • Odpowiem na wszelkie Twoje pytania odnośnie tego tematu 
 • Nie przejdziemy dalej dopóki nie będziesz usatysfakcjonowany uzyskanymi odpowiedziami 

 

Część 3: Ćwiczenie pod temat z Systemu

 

 • Przedstawię Ci ćwiczenie które będzie Twoją pracą domową do naszej następnej sesji
 • Przepracujemy je sobie na przykładzie z Twojego życia żebyś miał pełną jasność jak je stosować
 • Odpowiem na wszelkie Twoje pytania odnośnie ćwiczenia jak i pomogę Ci je dobrze zrozumieć.
 • Nie zakończymy sesji nim nie powiesz mi rozumiesz co chciałem Ci przekazać i przede wszystkim wiesz jak praktykować i stosować ćwiczenie które Ci podałem lub podam.

 

Tak własnie wygląda przebieg konsultacji.

JAKI JEST PRZEBIEG KONSULTACJI GRUPOWEJ?

Na sesjach grupowych priorytetem jest 'efekt lustra'Oznacza to że uczestnicy widzą podobieństwa między sobą na wzajem poprzez przejawianie podobnych/takich samych zachowań. Dlatego na konsultacjach grupowych bardzo ważnym jest zaangażowanie grupy ponieważ im jest ono większe, tym bardziej można zauważyć własne błędne zachowania odnośnie poruszanego tematu/problemu. 

Jest to na tyle istotne w pracy grupowej że wszelkie nieobecności rozbijają pracę grupy, ponieważ każde przeżycie osoby z grupy może pomóc lub coś uświadomić innemu uczestnikowi. 

Przebieg konsultacji grupowych podzieliłem na następujące części:


1. Wprowadzenie: Zapoznanie się grupy.

Na pierwszej konsultacji, wszyscy się pokrótce przedstawiamy a następnie każdy z uczestników mówi o tym z czym ma problem. Na podstawie tego co powiesz, tworzę Twój profil psychologiczny który kolejno rozwijam o dalsze aspekty z biegiem kolejnych sesji. 

Kolejne sesje rozpoczynamy od omówienia zadania jak i wydarzeń z ubiegłego tygodnia (jeśli cokolwiek się wydarzyło czym chcesz się podzielić).

 

2. Przedstawienie tematu

 Następnie, przedstawiam Ci temat który zaplanowałem na daną sesję krótko go omawiając, po czym wspólnie rozmawiamy i poruszamy poszczególne aspekty tego tematu.


3. Ćwiczenie z systemu

Po omówieniu przedstawiam Ci ćwiczenie z systemu które zaplanowałem jako kolejny krok danej grupy.

Ćwiczenie systemowe otrzymujesz w formacie jpeg. Wyślę Ci je na czacie grupy platformy Microsoft Teams. Oczywiście jest ono tylko do Twojego użytku i innych uczestników grupy tak jak przedstawia to regulamin etyczny. 


4. Pytania i odpowiedzi

Sesję kończymy pytaniami i odpowiedziami które mają uczestnicy grupy odnośnie czegokolwiek co zostało poruszone na danej sesji


Tak wygląda przebieg konsultacji grupowej.


Uwaga ważne!

W celu zwiększenia świadomości oraz integracji grupy, gorąco zachęcam do pisania swoich przemyśleń odnośnie poruszanego tematu pomiędzy sesjami na czacie grupy. Wyjdzie to z korzyścią zarówno dla Ciebie jak i reszty uczestników. 

 


F.A.Q. (Najczęściej zadawane Pytania) 

1.  NIE CHCĘ KONSULTACJI SYSTEMOWEJ, CHCĘ PO PROSTU DOPYTAĆ O PARĘ SPRAW, CZY JEST TAKA MOŻLIWOŚĆ?

Tak oczywiście, możesz również skorzystać z normalnej konsultacji jeśli chcesz przegadać pewne sprawy lub szukasz ogólnej porady/wsparcia.


2. Czy przed przystąpieniem do konsultacji, muszę mieć jakąkolwiek wiedzę z artykułów i nagrań?

Nie, nie musisz. Od pierwszej sesji ustalamy sobie plan działania którym chcemy ogólnie podążać biorąc pod uwagę Twoje trudności i potrzeby. Ponad to, system będzie dostosowany do Twoich potrzeb i celów, a dostępne materiały również Ci polecę pod Twoim kątem. Więc możesz budować wiedzę od 0 podczas naszej pracy.  


3. DOKONAŁEM REZERWACJI, JAK SIĘ POŁĄCZYMY?

Przejdź do zakładki 'Kontakt' i wybierz preferowaną opcję. Zadzwoń do mnie o ustalonym terminie.


4. MAM PROBLEMY Z KARTĄ, CZY W ZWIĄZKU Z TYM MOGĘ ZAPŁACIĆ NORMALNYM PRZELEWEM?

Mieszkam w UK, więc najbardziej Ci się to opłaci jeśli również jesteś w UK. W przeciwnym razie bank naliczy dodatkowe koszta zarówno Tobie jak i mnie i koszt konsultacji wynosi wtedy 160 zł. Skontaktuj się ze mną jeśli chcesz skorzystać z tej opcji 

Jednak w pierwszej kolejności proponuję Ci skontaktować się ze swoim bankiem i zapytać dlaczego karta jest zablokowana. Czasami bank stosuje to jako formę zabezpieczenia przed tranzakjcami on-line/międzynarodowymi. W takiej sytuacji poproś swój bank o odblokowanie karty pod przelewy zagraniczne. To najlepsze rozwiązanie. 


5. Kiedy mam mieć pewność że wybrany termin został opłacony i zarezerwowany? 

Przede wszystkim powinieneś/powinnaś otrzymać potwierdzenie mailem.


Oddzielny e-mail po dokonaniu rezerwacji, oraz oddzielny e-mail po dokonaniu płatności.

Gdyby tak się jednak nie stało, to śmiało skontaktuj się ze mną a sprawdzę czy wszystko przebiegło pomyślnie. 


6. Dlaczego muszę opłacać cały miesiąc z góry konsultacji grupowych?

Powodem tego jest fakt, że konsultacje grupowe opierają się na stałej ilości konkretnych osób. Cała idea pracy grupowej polega na budowaniu społeczności danej grupy która opiera się o te same osoby by zauważać i wzmacniać 'efekt lustra' o którym pisałem w opisie usługi zajęć grupowych. Dlatego też decydując się na pracę grupową, domyślnie jesteś częścią społeczności danej grupy dopóki dana grupa się nie zakończy jak w każdej innej pracy grupowej jakiejkolwiek innej dziedziny. Opłacając miesiąc z góry, pokrywasz swoją potencjalną nieobecność w oparciu o politykę płatności którą otrzymasz w kontrakcie podjęcia współpracy.


7. Co w wypadku jeśli zdecyduję o rezygnacji z udziału w grupie?

Decydując się na rezygnację z uczestnictwa w danej grupie w pierwszym miesiącu jej trwania (czyli dotyczącego pierwszej opłaty za kolejny miesiąc) koszt za nie wykorzystane sesje zostanie Ci zwrócony. 


Jeżeli zrezygnujesz po tym czasie (2 miesiąc pracy + ) to opłacasz dany okres rozliczeniowy który obowiązuje w chwili rezygnacji z dalszego uczestnictwa w grupie. Przykładowo, jeżeli rezygnujesz w 2-gim tygodniu 3-ciego miesiąca, to opłacasz cały 3-ci miesiąc.

Masz pytania? 

Śmiało, zadaj je poniżej

>