WARUNKI KORZYSTANIA ZE STRONY - ODBURZANIE.PL

 1. 1
  Strona www.odburzanie.pl jest własnością spółki Anxiety Solutions LTD
 2. 2
  Administrator strony www.odburzanie.pl nie ponosi odpowiedzialności za sposób w który użytkownik korzysta z materiałów na stronie.
 3. 3
  Będąc tutaj, rozumiesz fakt że korzystasz z tego miejsca na własną odpowiedzialność oraz nie traktujesz tych materiałów jako zastępstwo dla swojego obecnego sposobu leczenia psychoterapeutycznego lub farmakologicznego.  
 4. 4
  Korzystając z tej strony oraz materiałów na niej zawartych, rozumiesz że są to materiały czysto informacyjne.
 5. 5
   Przed zastosowaniem się do treści medycznych zawartych na stronie www.odburzanie.pl należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem, do którego zawsze należy ostateczna decyzja dotycząca ich użycia.
 6. 6
  Korzystając ze strony www.odburzanie.pl oraz samej ideologii odburzania, rozumiesz że jest to forma ogólnego wsparcia poprzez poszerzenie wiedzy odnośnie praktycznego zrozumienia funkcji i mechanizmów działania zaburzeń lękowych lub zależności mentalnych ogółem, na podstawie wieloletnich doświadczeń oraz wieloletnich działań społecznych. Ideologia odburzania nie podważa opinii Twojego lekarza czy psychoterapeuty z którym konsultujesz nabytą wiedzę. Wręcz przeciwnie, służy temu by poszerzyć zrozumienie danej kwestii odnośnie objawów/odczuć/myśli co jeszcze raz podkreślam, konsultujesz ze swoim lekarzem/terapeutą.
 7. 7
  Korzystając ze strony www.odburzanie.pl oraz samej ideologii odburzania poprzez materiały na niej zawarte rozumiesz również, że nie zastępują one badań lekarskich. Zbadanie danego objawu oraz konsultacja lekarska jest zawsze priorytetem przed jakimkolwiek podjęciem pracy nad samym sobą. 
 8. 8
   Korzystanie i przeglądanie strony www.odburzanie.pl podlega zrozumieniu i akceptacji powyższych warunków.
>